Паряща натяжна стеля

Паряща натяжна стеля

Фото натяжної парящої стелі у спальній кімнаті

НАТЯЖНА ПАРЯЩА СТЕЛЯ – одна з неймовірно красивих конструкцій оформлення базової стельової поверхні. Свою назву вона отримала завдяки візуальному враженню. Дивлячись на це покриття, здається, що воно знаходиться в невагомості – парить. Перебуваючи у такому приміщенні, відчувається легкість та вільність. Простір начебто розширюється. Ефект стелі, яка парить, створюється при використанні спеціального профілю освітлення. Це не просто модно та красиво, а й функціонально. Вся кімната оживае у новому світлі, інтер’єр заграє іншими фарбами..

Вже спалахнули бажанням встановити оригінальну стелю з ефектом «WOW»?

Компанія Глорі надійний помічник у цій справі! Ми готові створити для вас вишукану стелю, у будь-якій кімнаті вашої квартири.

У ЧОМУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ПАРЯЩОЇ СТЕЛІ?

Візуальне сприйняття стельової моделі з ефектом паріння в повітрі досягається завдяки завуальованому підсвічуванню. Його не видно, тому здається, що стеля, ніби відокремлена від стін і висить сама по собі.

Основні переваги:

привабливість;
візуально більший простір;
економія електроенергії;
цікаві варіації освітлення;
швидкість встановлення.

Крім перерахованих переваг парящих конструкцій, виділяють ще й функціональні особливості, які притаманні всім натяжним стелям:

тривалий термін служби;
високий відсоток вологостійкості;
простота догляду.

ПАРЯЩІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ В іНТЕР’ЄРІ

Натяжна паряща стеля у спальній кімнаті фото

Незвичайне та нове завжди виглядає оригінально, а модель стельового покриття з ефектом паріння підкресить дизайн будь-якого приміщення: спальні, вітальні, дитячої кухні і навіть передпокою або ванної кімнати.

паряща стеля в залі – найкраще рішення. З його допомогою можна зорово збільшити простір, створивши справжній шедевр;

спальня – найкраще місце для парящого ефекту! Тепле світло, що ллється непомітно, на стельовому просторі створить відповідну атмосферу;

натяжна паряща стеля в дитячій – можливість перетворити цю кімнату на справжню казку! Дитина буде спокійно почуватися в затишній обстановці, засинаючи, як за помахом чарівної палички. Прокидаючись, фантазуватиме, вивчаючи величезний світ;

для кухні теж підійде така натяжна модель. Ефектний стельовий простір зробить приміщення просторішим і світлішим, створить відчуття комфорту;

стеля паряща у ванній кімнаті – вишуканий захист від затоплень! Невелике приміщення розшириться, буде легше “дихати”. Можна буде насолоджуватися видами на стельовій поверхні, ніжитимися у ванній.

Куди б ви не вирішили встановити «невагому» конструкцію, створений дизайн перевершить усі ваші очікування! Тому сміливо дзвоніть та запрошуйте замірника!

ВАРТІСТЬ ПАРЯЩИХ СТЕЛЬ

Спальня с парящею стелею

Цінове питання – одне з багатьох, яке цікавить потенційних клієнтів. Однозначної відповіді вам не скаже ніхто, оскільки вартість залежатиме від багатьох нюансів:

квадратури приміщення;
складность роботи (однорівнева паряща стеля, з фотодруком або дворівнева паряща натяжна стеля);

кількість кутів у кімнаті;
трубопроводи та інші комунікації.

Точні розрахунки зможе зробити технолог, відвідавши об’єкт. Причому враховуються всі побажання клієнта та беруться до уваги різноманітні нюанси. Наш спеціаліст зробить виміри безкоштовно у зручний для вас час.

ФОТО ПАРЯЩИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Описати всю красу встановленої конструкції неможливо. На це треба подивитися та оцінити приголомшливий ефект. Якщо ви хоча б поглянете на фото стелі, що парить, то зрозумієте, наскільки здорово це виглядає. У галереї наших робіт зібрано лише частину того, що можна зробити. Насправді варіацій набагато більше. Будь-яка композиція – це унікальний витвір наших професіоналів!

Замовити натяжну парящу стелюви можете в компанії Глорі.

Ми працюємо в Кам’янському, Дніпрі, Верхньодніпровську, Карнаухівці, Верховцеве та інших містах Дніпропетровської області.

Фото парящих натяжних стель

Паряща стеля Парящі натяжні стелі Спальня паряща стеля Фото парящої стелі Паряща стеля фото Паряща натяжна стеля фото Натяжна паряща стеля фото Натяжні парящі стелі фото Фото натяжних парящих стель Паряща натяжна стеля у ванній кімнаті Фото натяжної парящої стелі Стеля паряща фото Фото натяжної стелі парящої Фото парящої стелі Парящі стелі натяжні Паряща стеля у вітальні Парящі стелі натяжні фото Парящі стелі фото Фото натяжних парящих стель Стеля парящим ефектом

Гарантуємо безпеку та якість

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

Замовити замірювання

order-wrp-desctop order-wrp-mobile


  Заповніть правильно поле!

  Ми завжди поруч

  Наші філії ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.