Парящі натяжні стелі

ПАРЯЩА НАТЯЖНА СТЕЛЯ

Установка стелі парящої

НАТЯЖНА ПАРЯЩА СТЕЛЯ – одна з неймовірно красивих конструкцій оформлення базової стельової поверхні. Свою назву вона отримала завдяки візуальному враженню. Дивлячись на це покриття, здається, що воно знаходиться в невагомості – парить. Перебуваючи у такому приміщенні, відчувається легкість та вільність. Простір начебто розширюється. Ефект стелі, яка парить, створюється при використанні спеціального профілю освітлення. Це не просто модно та красиво, а й функціонально. Вся кімната оживае у новому світлі, інтер’єр заграє іншими фарбами..

Вже спалахнули бажанням встановити оригінальну стелю з ефектом «WOW»?

Компанія Глорі надійний помічник у цій справі! Ми готові створити для вас вишукану стелю, у будь-якій кімнаті вашої квартири.

У ЧОМУ ПРИВАБЛИВІСТЬ ПАРЯЩОЇ СТЕЛІ?

Візуальне сприйняття стельової моделі з ефектом паріння в повітрі досягається завдяки завуальованому підсвічуванню. Його не видно, тому здається, що стеля, ніби відокремлена від стін і висить сама по собі.

Фото стелі парящої

Основні переваги:

привабливість;
візуально більший простір;
економія електроенергії;
цікаві варіації освітлення;
швидкість встановлення.

Крім перерахованих переваг парящих конструкцій, виділяють ще й функціональні особливості, які притаманні всім натяжним стелям:

тривалий термін служби;
високий відсоток вологостійкості;
простота догляду.

ПАРЯЩІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ В іНТЕР’ЄРІ

Незвичайне та нове завжди виглядає оригінально, а модель стельового покриття з ефектом паріння підкресить дизайн будь-якого приміщення: спальні, вітальні, дитячої кухні і навіть передпокою або ванної кімнати.

паряща стеля в залі – найкраще рішення. З його допомогою можна зорово збільшити простір, створивши справжній шедевр;

спальня – найкраще місце для парящого ефекту! Тепле світло, що ллється непомітно, на стельовому просторі створить відповідну атмосферу;

натяжна паряща стеля в дитячій – можливість перетворити цю кімнату на справжню казку! Дитина буде спокійно почуватися в затишній обстановці, засинаючи, як за помахом чарівної палички. Прокидаючись, фантазуватиме, вивчаючи величезний світ;

для кухні теж підійде така натяжна модель. Ефектний стельовий простір зробить приміщення просторішим і світлішим, створить відчуття комфорту;

стеля паряща у ванній кімнаті – вишуканий захист від затоплень! Невелике приміщення розшириться, буде легше “дихати”. Можна буде насолоджуватися видами на стельовій поверхні, ніжитимися у ванній.

Куди б ви не вирішили встановити «невагому» конструкцію, створений дизайн перевершить усі ваші очікування! Тому сміливо дзвоніть та запрошуйте замірника!

ВАРТІСТЬ ПАРЯЩИХ СТЕЛЬ

Натяжні парящі стелі

Цінове питання – одне з багатьох, яке цікавить потенційних клієнтів. Однозначної відповіді вам не скаже ніхто, оскільки вартість залежатиме від багатьох нюансів:

квадратури приміщення;
складность роботи (однорівнева паряща стеля, з фотодруком або дворівнева паряща натяжна стеля);

кількість кутів у кімнаті;
трубопроводи та інші комунікації.

Точні розрахунки зможе зробити технолог, відвідавши об’єкт. Причому враховуються всі побажання клієнта та беруться до уваги різноманітні нюанси. Наш спеціаліст зробить виміри безкоштовно у зручний для вас час.

ФОТО ПАРЯЩИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Описати всю красу встановленої конструкції неможливо. На це треба подивитися та оцінити приголомшливий ефект. Якщо ви хоча б поглянете на фото стелі, що парить, то зрозумієте, наскільки здорово це виглядає. У галереї наших робіт зібрано лише частину того, що можна зробити. Насправді варіацій набагато більше. Будь-яка композиція – це унікальний витвір наших професіоналів!

Замовити натяжну парящу стелюви можете в компанії Глорі.

Ми працюємо в Кам’янському, Дніпрі, Верхньодніпровську, Карнаухівці, Верховцеві та інших містах Дніпропетровської області.

ФОТО ПАРЯЩИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Натяжна стеля паряща Натяжна стеля паряща фото Натяжні стелі парящі Натяжні стелі парящі фото Натяжні парящі стелі фото Паряща стеля з підсвічуванням ціна Паряща натяжна стеля Парящі натяжні стелі фото Паряща стеля в коридорі Фото стелі парящої Паряща стеля у дитячій Парящі натяжні стелі Паряща натяжна стеля ціна Паряща натяжна стеля у ванній Парящі натяжні стелі фото Парящі натяжні стелі ціна Стеля паряща Стеля паряща в спальні Стеля паряща натяжна фото Стеля паряща фото Ціна стелі парящої Парящі стелі фото Паряща стеля фото Спальня стеля паряща Стелі парящі натяжні Стеля паряща натяжна Фото стель парящих

Гарантуємо безпеку та якість

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

Дізнатись вартість проекту

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY