НАТЯЖНА СТЕЛЯ З ТРЕКАМИ

НАТЯЖНА СТЕЛЯ З ТРЕКОВИМИ СВІТИЛЬНИКАМИ

Треки натяжна стеля

Трекові світильники під натяжну стелю – функціональна новинка.

Цей сучасний тренд несе комфорт і практичність. Треки зручні у використанні. За допомогою їх можна повністю змінити простір!

Переваг у трекових систем більше, ніж достатньо. А у поєднанні з натяжною стелею вони дозволяють оригінально організувати освітлення. При цьому інтер’єр перетворюється, а загальна площа візуально може бути поділена на різні зони. Крім того, унікальне оформлення освітлювальної системи – це вирішення одразу кількох завдань: декоративність, функціональність, зручність та можливість регулювання інтенсивності світла.

Трекові системи в натяжнії стелі чудово висвітлюють простір та підійдуть для приміщень будь-якої спрямованості в квартирі, офісі або інших закладах громадського користування – кафе, ресторані, виставковому залі або торговому центрі.

ЧОМУ ТРЕКОВЕ ОСВІТЛЕННЯ ТАК ПОПУЛЯРНЕ?

Трекове освітлення на натяжній стелі

Багато хто думає, що треки служать лише як світильники, і максимум, на що вони ще здатні – прикрашати приміщення. Однак це лише мала частка від того, які можливості дає такий вид освітлення.

Завдяки рухливості трекової системи треки можна переміщати, тим самим, створюючи для себе комфортні умови. Мобільність та унікальність дизайну може повністю змінити всю обстановку.

ПЕРЕВАГИ ТРЕКОВИХ СИСТЕМ:

Оригінальність. Новинка в сфері стельової промисловості популярна практичністю і вражаючою ефектністю, яку вона представляє. Інтер’єр виглядає унікально, стильно та модно.

Різноманітність варіантів. З трековими системами можна експериментувати скільки завгодно. Їх можна використовувати як додаткові освітлювальні прилади або зробити основним освітленням. Яскравість світлового потоку можна коригувати.

Акценти. Моделюючи, можна спрямовувати світлові промені на певні об’єкти, щоб їх виділити. При цьому весь інтер’єр може заграти новими фарбами.

Висока якість. Треки здатні служити довгі роки. Їхній функціоналізм розрахований на 30000-50000 годин. Будь-яка деталь легко змінюється. Будь-які умови шинопровод під натяжну стелю не вимагає.

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ПРИСЛУХАТИСЯ ДО ПРОСТИХ ПОРАД

Магнітний шинопровід може стати роздільником натяжної плівки, що витончено закриє шов у приміщенні з нестандартними параметрами.

Якщо меблі високі і знаходяться майже під стелею, то плоскі світильники встановлюють на її рівні, щоб виключити їхню поломку при відкритті верхніх антресолей.

Трекові шини можуть бути частиною дизайну. Встановлення треку в натяжну стелю – ціле мистецтво! Їх можна розташувати біля центральної люстри. Це створить непередаваний ефект.

Трекові натяжні стелі

Щоб зробити ситуацію виразною, можна магнітну шину розмістити на стелі з переходом на стіну. Оригінальність обстановки та освітлювального оформлення буде забезпечена, а потік, що світиться, від треку висвітлить певну зону. Висота приладу може регулюватись.

За допомогою грамотного розподілу трекових світильників можна підкреслити геометричні форми приміщення. Для цього їх встановлюють за периметром кімнати. А у квартирі-студії з їх допомогою можна розділити площу на окремі ділянки.

Спрямоване світло від треків допоможе наголосити на цікавих елементах декору – картинах, барельєфах, фото, музейних експонатах тощо.

Трековий світильник на натяжну стелю ідеально вписується в будь-яке приміщення, в якому б стилі воно не було оформлене, і служитиме роками, виконуючи свої функції (яскраве освітлення, декоративність, зонування, акцентування).

ЗДІЙСНЕННЯ МОНТАЖУ ТРЕКОВОЇ СИСТЕМИ

Раніше монтаж треків здійснювався тільки на гіпсокартон. Нині такої потреби немає.

Сучасні натяжні стелі дозволяють встановлення будь-яких освітлювальних приладів. Однак цим мають займатись професіонали. Фахівці компанії «Глорі» мають досвід у цьому питанні.

Зверніть увагу на надані фото в нашій галереї та оберіть конструкцію, яка сподобається саме вам. А наші майстри допоможуть вам зробити все за вищим розрядом, враховуючи особливості обстановки та ваші побажання.

ВАМ ЦІКАВО ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Якщо вас зацікавила установка трекових світильників на стелю, але ви не знаєте, як саме хотіли б оформити приміщення, ми допоможемо вам визначитися з вибором.

Телефонуйте! Ми надамо вам усю вичерпну інформацію.

ФОТО НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ З ТРЕКОВИМ ОСВІТЛЕННЯМ

Трековий світильник натяжна стеля Трек система в натяжну стелю Монтаж трекових світильників на натяжну стелю Натяжна стеля з трековим освітленням Натяжна стеля та трекові світильники Натяжні стелі з треками Стеля з треками Трекова система на натяжній стелі Трекові світильники та натяжна стеля Трекові світильники натяжна стеля Трекові світильники у натяжній стелі Трекове освітлення у натяжній стелі Трекова система натяжна стеля Треки на стелі фото Треки у натяжній стелі Натяжні стелі з трековими світильниками Натяжні стелі треки Натяжна стеля трекові світильники Натяжна стеля з трековими світильниками Магнітна трекова система для натяжної стелі

ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ ТА ЯКІСТЬ

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY