Глянцеві натяжні стелі

Глянцева натяжна стеля

Глянцевый натяжной потолок

Сучасність диктує свої правила, тому багато власників, роблячи ремонт, замовляють глянцеві натяжні стелі. Це популярне та модне рішення для оформлення стельового простору. Чому саме така фактура сподобалася багатьом господарям квартир? Тому що глянець має безліч переваг.

ПЕРЕВАГИ ГЛЯНЦЕВИХ СТЕЛЬ

Основна позитивна якість такої конструкції – естетичність. Стельовий простір виглядає стильно та привабливо. За рахунок цього кімната перетворюється, набуває розкішного вигляду. Але глянцева фактура має й інші переваги:

універсальність – можна встановлювати у будь-яких приміщеннях, навіть із підвищеною вологістю;

світловідбивна здатність – кімната здається світлішою та просторішою;

дозволяє фантазувати та створювати неймовірний дизайн;

візуальне розширення габаритів приміщення;

можливість використання різноманітних прийомів (фотодрук, малюнки та інші декоративні елементи);

доповнює будь-який інтер’єрний стиль;

є головною ланкою оформлення, що задає тон;

створює затишну атмосферу;

довговічність конструкції та збереження первісного зовнішнього вигляду плівки.

ГЛЯНЦЕВІ СТЕЛІ В ИНТЕР’ЄРІ

Якщо глянути на фото глянцевих натяжних стель, то можна переконатися, як ефектно вони виглядають, надаючи різним кімнатам приголомшливий відтінок.

Глянец натяжной потолок

У залі з класичним дизайном чудово виглядатиме глянсова біла стеля. Глянець надасть розкішності та підкреслить стильову спрямованість, дозволяючи зробити приміщення ширшим та світлішим. Застосовуючи грамотно освітлювальні прилади, можна зробити обстановку яскравішою та багатішою.

У кухні глянцева стеля – ідеальне рішення, оскільки вона врятує від затоплення, легко витримає перепади температур та дозволить створити унікальний дизайн. А для невеликого приміщення – це просто знахідка! Глянець чудово розширить простір, підкреслюючи стиль інтер’єру кухні. Кольорову гаму плівки можна легко підібрати, а правильне розташування світильників надасть відчуття простору.

Глянцева стеля у спальні – чудова альтернатива опинитися в казці, оформивши фотодрук. Зображення можуть бути різними – від простих малюнків до найскладніших конфігурацій. Їх можна розташувати по всій поверхні чи якійсь окремій ділянці. Красиво виглядають ніжні відтінки глянцевої фактури полотна – блакитний або рожевий. Але можна застосувати й ефектніші варіанти – темне зоряне небо чи парад планет.

Глянцева стеля у ванній – неймовірна можливість перетворити приміщення на оазис комфорту та затишку. Плівкове покриття чудово витримає вологу та температурні перепади, сховає всі комунікації та подарує надзвичайний настрій. Відбиваючи світло, глянець дозволить візуально “роздвинути” стіни. Ванна кімната виглядатиме просторіше.

ВАРТІСТЬ ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Бажаєте дізнатися, яка ціна на глянцеву натяжну стелю? Для цього потрібно викликати фахівця, який на місці зробить безкоштовний замір та прорахує вартисть вашої стелі, враховуючи Ваші побажання та технічні можливості кімнати.

ФОТО ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Обрати оптимальний варіант для обробки стельового простору можна, подивившись готові роботи у нас на сайті. Вони наочно покажуть можливості та різноманітність оформлення.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ?

Бажаєте встановити якісну глянцеву стелю, фото якої Вам сподобалося? Бажаєте, щоб ця краса тішила Вас довгі роки? Тоді Ви звернулися на адресу!
Наша команда щодня здійснює монтаж натяжних стель у різних приміщеннях, різних розмірів та вимог. Вже багато наших клієнтів оцінили якість плівкового покриття та оперативність обслуговування. Ми гарантуємо, що встановлені стелі не втратять привабливості кілька років, вони не потріскаються, не провиснуть, не потьмяніють а радуватимуть Вас день за днем!
Сміливо замовляйте глянцеві натяжні стелі у компанії Glory, не пошкодуєте!

Фото глянцевих натяжних стель

Глянцева натяжна стеля на кухні Глянцева стеля у спальні Глянцева стеля Біла глянцева натяжна стеля Натяжні стелі Глянець Натяжна глянцева стеля білого кольору Чорна глянцева стеля Бежева глянцева натяжна стеля Натяжной глянцева стеля сірого кольору Фото глянцевих натяжних стель Сіра глянцева натяжна стеля Стеля глянцева фото Чорна глянцева натяжна стеля Натяжні стелі глянцеві Натяжна стеля глянцева Натяжні дворівневі глянцеві стелі Глянцева паряща стеля Сіра глянцева стеля Глянцеві натяжні стелі фото Фото натяжної глянцевої стелі Біла глянцева натяжна стеля фото Стелі глянцеві натяжні

Гарантуємо безпеку та якість

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

Замовити замірювання

order-wrp-desctop order-wrp-mobile


  Заповніть правильно поле!

  Ми завжди поруч

  Наші філії ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.