Глянцеві натяжні стелі

ГЛЯНЦЕВА НАТЯЖНЯ СТЕЛЯ

Глянець натяжна стеля

Сучасність диктує свої правила, тому багато власників, роблячи ремонт, замовляють глянцеві натяжні стелі. Це популярне та модне рішення для оформлення стельового простору.

Чому саме така фактура сподобалася багатьом господарям квартир? Тому що глянець має безліч переваг.

ПЕРЕВАГИ ГЛЯНЦЕВИХ СТЕЛЬ

Глянцевий стельовий простір виглядає стильно та привабливо.

Глянцева натяжна стеля

За рахунок цього кімната перетворюється, набуває розкішного вигляду. Але глянцева фактура має й інші переваги:

універсальність – можна встановлювати у будь-яких приміщеннях, навіть із підвищеною вологістю;

світловідбивна здатність – кімната здається світлішою та просторішою;

дозволяє фантазувати та створювати неймовірний дизайн;

візуальне розширення габаритів приміщення;

можливість використання різноманітних прийомів (фотодрук, малюнки та інші декоративні елементи);

доповнює будь-який інтер’єрний стиль;

є головною ланкою оформлення, що задає тон;

створює затишну атмосферу;

довговічність конструкції та збереження первісного зовнішнього вигляду плівки на довгі роки.

ГЛЯНЦЕВІ СТЕЛІ В ІНТЕР’ЄРІ

Якщо глянути на фото глянцевих натяжних стель, то можна переконатися, як ефектно вони виглядають, надаючи різним кімнатам приголомшливий відтінок.

У залі з класичним дизайном чудово виглядатиме глянцева біла стеля. Глянець надасть розкішності та підкреслить стильову спрямованість, дозволяючи зробити приміщення ширшим та світлішим. Грамотно застосовуючи освітлювальні прилади, можна зробити обстановку яскравішою та багатішою.

Кухня з глянцевою стелею – ідеальне рішення. Вона врятує від затоплення, легко витримає перепади температур та дозволить створити унікальний дизайн. А для невеликого приміщення – це просто знахідка! Глянець чудово розширить простір, підкреслюючи стиль інтер’єру кухні. Можна легко підібрати кольорову гаму плівки, а правильне розташування світильників надасть відчуття простору.

Фото глянцевої натяжної стелі

Глянцева стеля у спальні – чудова альтернатива опинитися в казці, оформивши фотодрук. Зображення можуть бути різними – від простих малюнків до найскладніших композицій. Їх можна розташувати по всій поверхні чи на якійсь окремій ділянці. Красиво виглядають ніжні відтінки глянцевої фактури полотна – блакитний або рожевий. Але можна застосувати й ефектніші варіанти – темне зоряне небо чи парад планет.

Глянцева стеля у ванній – неймовірна можливість перетворити приміщення на оазис комфорту та затишку. Плівкове покриття чудово витримає вологу та температурні перепади, сховає всі комунікації та подарує надзвичайний настрій. Відбиваючи світло, глянець дозволить візуально “роздвинути” стіни. Ванна кімната виглядатиме просторіше.

ВАРТІСТЬ ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Бажаєте дізнатися, яка ціна на глянцеву стелю? Для цього потрібно викликати фахівця, який на місці зробить безкоштовний замір та прорахує вартисть вашої стелі, враховуючи Ваші побажання та технічні можливості кімнати.

ФОТО ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Обрати оптимальний варіант для обробки стельового простору можна, подивившись готові роботи у нас на сайті. Вони наочно покажуть можливості та різноманітність оформлення.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ ГЛЯНЦЕВИХ СТЕЛЬ?

Бажаєте встановити якісну глянцеву стелю, фото якої Вам сподобалося? Бажаєте, щоб ця краса тішила Вас довгі роки? Тоді Ви звернулися за адресою!

Наша команда щодня здійснює монтаж натяжних стель у різних приміщеннях, різних розмірів та вимог.

Вже багато наших клієнтів оцінили якість плівкового покриття та оперативність обслуговування. Ми гарантуємо, що встановлені стелі не втратять привабливості багато років. Вони не потріскаються, не провиснуть, не потьмяніють, а радуватимуть Вас день за днем!

Сміливо замовляйте глянцеві натяжні стелі у компанії Glory, не пошкодуєте!

ФОТО ГЛЯНЦЕВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Глянцеві натяжні стелі Глянцевий натяжний потолок Глянцеві натяжні стелі фото Натяжна стеля глянцева Глянцева натяжна стеля фото Глянцева натяжна стеля у спальні Глянцева натяжна стеля ціна Натяжна стеля глянець Глянцева стеля Сіра глянцева натяжна стеля Глянець стеля Глянцева натяжна стеля на кухні Натяжна стеля бежевий глянець Натяжна стеля білий глянець Натяжна стеля чорний глянець Глянець натяжні стелі Глянцева стеля у спальні Глянцева чорна стеля Глянцева стеля фото Натяжна стеля сірий глянець Ціна глянцевої натяжної стелі Фото глянцевих натяжних стель Натяжні стелі глянцеві Натяжні глянцеві стелі Кольори натяжних стель глянець

ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ ТА ЯКІСТЬ

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY