Натяжна матова стеля

Матова натяжна стеля

Натяжные потолки фото матовые

Завдяки сучасним технологіям, з’явилася можливість покращити інтер’єр та підкреслити стильову спрямованість. Натяжна матова стеля – відмінний варіант, який тривалий час радуватиме Вас своєю відмінною якістю. Таке оформлення має масу переваг.

ПЕРЕВАГИ МАТОВИХ СТЕЛЬ

На матовій фактурі не відображаються відблиски, світло розсіюється рівномірно по всій поверхні стельового простору.

Вдале розташування світильників дозволить вирішити різноманітні дизайнерські завдання.

Полотна представлені в спокійній гамі кольорів, але їх можна застосовувати як для класичного інтер’єру, так і для більш ефектних стилів.

Можливість замаскувати нерівності та недоліки основи, а також сховати всі комунікаційні лінії під конструкцією, надаючи приміщенню естетичності.

МАТОВІ СТЕЛІ В ІНТЕР’ЄРІ

У спальні таке покриття уособлює умиротворення та домашній затишок. Підійдуть нейтральні відтінки, що гармонують із загальною палітрою кольорів. Перевагу надають білому, бежевому, блідо-рожевому або сірому кольору плівки.

Часто застосовують натяжну матову стелю в дитячу, коли хочуть створити спокійну атмосферу. Для цієї кімнати мають попит матові з малюнком. Немає жодних обмежень фотодруку. Можна обрати абстракцію, зоряне небо або віддати перевагу казковим персонажам.

Натяжной потолок матовый

Використання матового стельового покриття у вітальні – можливість оформити кімнату в сучасному стилі без зайвого пафосу. А, якщо обрати матову стелю з підсвічуванням, то вона створить цікавий ефект й перетворить приміщення на шедевр.

Матова стеля у ванній збереже природність й невимушеність. Вдалі поєднання кольорів зроблять інтер’єр гігієнічної кімнати сучасним та стильноим. На такій поверхні не буде видно крапель від води.

Матове покриття у кухніуніверсальне рішення, здатне доповнити будь-який інтер’єрний стиль. А грамотне розміщення світильників дозволить розставити акценти.

ВАРТІСТЬ МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

У кожної стелі ціна відрізнятиметься в залежності від габаритів приміщення та його особливостей, а також від Ваших побажань. Точний розрахунок зможе здійснити наш технолог.  Прибувши на місце, він абсолютно безкоштовно зробить виміри та розрахує суму.

ФОТО МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Надихнутися ідеями Вам допоможуть фото стелі в галереї готових робіт. Вони найкраще продемонструють, які можливості існують для оформлення стельового простору.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Ви можете замовити матові натяжні стелі в компанії «Глорі» в Кам’янському, Дніпрі, Вишгороді, Верхньодніпровську, Верховцевому та інших містах Дніпропетровської області.

Наші спеціалісти допоможуть Вам визначитися з вибором, звертайтесь!

Фото матової натяжної стелі

Матова натяжна стеля у спальні Біла матова натяжна стеля фото Матова натяжна стеля на кухні Бежева матова натяжна стеля Матова натяжна стеля з підсвічуванням Матові натяжні стелі фото Біла матова натяжна стеля Натяжна матова стеля фото Натяжні стелі матові фото Матова паряща стеля Матова стеля на кухні Матова стеля натяжна фото Натяжна стеля бежева матова Натяжна стеля біла матова Фото натяжної стелі матової Натяжні матові стелі фото Натяжні стелі матові фото в залі Стеля натяжна матова фото Матова стеля натяжна Матова натяжна стеля у вітальні Матові натяжні стелі у коридорі

Гарантуємо безпеку та якість

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

Замовити замірювання

order-wrp-desctop order-wrp-mobile


  Заповніть правильно поле!

  Ми завжди поруч

  Наші філії ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.