Натяжна матова стеля

МАТОВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Матова паряща стеля

Завдяки сучасним технологіям, з’явилася можливість покращити інтер’єр та підкреслити стильову спрямованість.

Натяжна матова стеля – відмінний варіант, який тривалий час радуватиме Вас своєю відмінною якістю. Таке оформлення має масу переваг.

ПЕРЕВАГИ МАТОВИХ СТЕЛЬ

На матовій фактурі не відображаються відблиски, світло розсіюється рівномірно по всій поверхні стельового простору.

Вдале розташування світильників дозволить вирішити різноманітні дизайнерські завдання.

Полотна представлені в спокійній гамі кольорів, але їх можна застосовувати як для класичного інтер’єру, так і для більш ефектних стилів.

Можливість замаскувати нерівності та недоліки основи, а також сховати всі комунікаційні лінії під конструкцією, надаючи приміщенню естетичності.

МАТОВІ СТЕЛІ В ІНТЕР’ЄРІ

Матова стеля у вітальні

У спальні таке покриття уособлює умиротворення та домашній затишок. Підійдуть нейтральні відтінки, що гармонують із загальною палітрою кольорів. Перевагу надають білому, бежевому, блідо-рожевому або сірому кольору плівки.

Часто застосовують натяжну матову стелю в дитячу, коли хочуть створити спокійну атмосферу. Для цієї кімнати мають попит матові з малюнком. Немає жодних обмежень фотодруку. Можна обрати абстракцію, зоряне небо або віддати перевагу казковим персонажам.

Використання матового стельового покриття у вітальні – можливість оформити кімнату в сучасному стилі без зайвого пафосу. А, якщо обрати стелю з підсвічуванням, то вона створить цікавий ефект й перетворить приміщення на шедевр.

Матова стеля у ванній збереже природність й невимушеність. Вдалі поєднання кольорів зроблять інтер’єр гігієнічної кімнати сучасним та стильним. А ще на такій поверхні не буде видно крапель від води.

Матове покриття в кухніуніверсальне рішення, здатне доповнити будь-який інтер’єрний стиль. А грамотне розміщення світильників дозволить розставити акценти.

ВАРТІСТЬ МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

У кожної стелі ціна відрізнятиметься в залежності від габаритів приміщення та його особливостей, а також від Ваших побажань. Точний розрахунок зможе здійснити наш технолог.  Прибувши на місце, він абсолютно безкоштовно зробить виміри та розрахує суму.

ФОТО МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Надихнутися ідеями Вам допоможуть фото стель в галереї готових робіт. Вони найкраще всього продемонструють, які можливості існують для оформлення стельового простору.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Ви можете замовити матові натяжні стелі в компанії «Глорі». Ми працюємо в Кам’янському, Дніпрі, Верхньодніпровську, Верховцевому та інших містах Дніпропетровської області.

Звертайтесь! Наші спеціалісти завжди допоможуть Вам визначитися з вибором!

ФОТО МАТОВИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Матова натяжна стеля у спальні Матова біла натяжна стеля Матова натяжна стеля на кухні Матові натяжні стелі на кухні Матова натяжна стеля з підсвічуванням Стеля біла матова Біла матова натяжна стеля Натяжна матова стеля фото Натяжні стелі матові фото Стеля матова натяжна Вартість матових натяжних стель Фото матових натяжних стель Натяжна стеля бежева матова Натяжний потолок білий матовий Натяжні стелі матові Натяжні матові стелі фото Натяжна біла матова стеля Натяжна стеля матова ціна Матова стеля натяжна Матова натяжна стеля у вітальні Матова стеля Матовий потолок фото Натяжні стелі матові з малюнком фото Матовий потолок фото Матова натяжна стеля ціна Чорна матова натяжна стеля Матові натяжні стелі ціна

ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ ТА ЯКІСТЬ

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY