НАТЯЖНА СТЕЛЯ У КВАРТИРІ-СТУДІЇ

НАТЯЖНІ СТЕЛІ У КВАРТИРІ-СТУДІЇ

Натяжні стелі у квартирі студії

Зараз багато хто відмовився від стереотипного оформлення квартир, прибравши внутрішні стіни. Їх замінюють перегородки, фіранки, меблі. Розділити простір на зони допомагає натяжна стеля у студії.

Крім того, такий вибір дає можливість унікально декорувати інтер’єр та візуально зробити площу більшою. Практичні переваги є!

ЯК ЗА ДОПОМОГОЮ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ ВИДІЛИТИ ОКРЕМІ ЗОНИ У СТУДІЇ

Натяжні стелі з розділенням зон справляються чудово!

Натяжні потолки у вітальні поєднаної з кухнею фото

Широкий вибір відтінків кольорів, використання різних видів стельових конструкцій, застосування полотен з оригінальним ефектом (перламутр, металік та ін) дозволяють розмежовувати простір на функціональні зони.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ У КВАРТИРІ-СТУДІЇ

На зміну традиційному плануванню квартири з маленькою кухнею та тісною спальнею прийшло сучасне об’єднання зон: вітальня з передпокою, зона відпочинку з робочим кабінетом, кухня-вітальня. Такі приміщення функціональні та комфортніші.

Головна мета студійного дизайну – поєднання між собою зон у квартирі та одночасно – зонування простору (робоче та місце для відпочинку).

Чим ще гарні натяжні стелі у квартирі студії?

Вони дають можливість реалізувати будь-яку ідею! Тобто можна обирати кольори, фактури та конструкції на смак власників житла. Жодних обмежень немає!

Чудово виглядають багаторівневі конструкції, в яких поєднані різні фактури або кольорова гама.

Такі ступінчасті проекти з грамотним вибором тональності гармонійно вписуються в будь-яке планування, розділяючи простір на функціональні зони. Кожна така частина є автономною для сприйняття.

Будь-які комбінації різних за кольором та фактурою полотен дозволяють ділити простір завдяки кольоровим акцентам. Наприклад, натяжна стеля у вітальні, поєднаній з кухнею, є конструкцією, де одна частина площини оформлена в пастельних тонах, а інша – в більш виражених відтінках. Або матове полотно у кухонній зоні, а глянцеве в коридорі.

Натяжні потолки у квартирі студії фото

Велику роль при зонуванні простору відіграє освітлення. М’якше світло – для спальної зони, а яскравіше – для робочої.
Для таких цілей ідеально підійде світлодіодне підсвічування, за допомогою якого можна регулювати яскравість світла на різних ділянках. Можна встановити світлодіодну стрічку в ніші і її світло буде створювати комфортну атмосферу в зоні відпочинку.

Головне у дизайні квартири-студії, щоб усі декоративні елементи були єдиним цілим. Кожна деталь має доповнювати решту. В іншому випадку, може вийти повний хаос, несмак, що впливає на загальну картинку та комфорт.

ПЕРЕВАГИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У КВАРТИРІ-СТУДІЇ

Для студійної обстановки установка натяжних стель цілком виправдана. І не тільки через декоративність та естетичність, а й через технічні переваги.

Оригінальність, індивідуальний підхід, застосування найсміливіших рішень, створення простору.

Екологічність, антистатичність, міцність, вологонепроникність, довговічність, простота догляду за полотном.

Маскування комунікативних ліній, дефектів основної стельової поверхні, створення бездоганної стелі.

ФОТО НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У СТУДІЇ

Якщо ви вагаєтесь у виборі, подивіться на фото натяжних стель в квартирі студії. Вони найкраще представлять наші роботи, підштовхуючи вас на різні ідеї.

А наші майстри завжди готові до реалізації ваших планів, навіть до найнеймовірніших!

ФОТО НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ В КВАРТИРІ-СТУДІЇ

Натяжна стеля кухня вітальня Натяжні стелі у вітальні поєднаної з кухнею фото Стеля кухня студія Натяжна стеля у студії Натяжна стеля на кухні вітальні Натяжна стеля у квартирі студії Натяжні стелі квартира студія Натяжні стелі кухня вітальня фото Натяжні стелі у квартирі студії фото Натяжний потолок в квартирі студії Натяжний потолок у студії Натяжні потолки у квартирі студії Стеля у квартирі студії Натяжна стеля у вітальні поєднаної з кухнею Натяжна стеля у вітальні поєднаної з кухнею Натяжні стелі у вітальні поєднаної з кухнею фото Натяжні стелі вітальня кухня Натяжна стеля вітальня з кухнею Натяжні стелі з поділом зон Натяжні стелі зал з кухнею Натяжні стелі на кухні вітальні Натяжні стелі кухня вітальня

ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ ТА ЯКІСТЬ

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY