Натяжна стеля напівпрозора

НАПІВПРОЗОРІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Натяжна стеля напівпрозора

Будь-який господар мріє про красивий інтер’єр, де кожна деталь складається в єдине ціле, і загальний дизайн виглядає ефектно. Оригінально та по-сучасному цікаво допоможе оформити простір напівпрозора плівка для натяжних стель. Варіацій безліч!

Такий спосіб обробки сподобається людям, які віддають перевагу нетривіальній обстановці. Можна прикрасити простір димчастим розписом, зробити ефект матового скла, доповнивши його підсвічуванням або незвичайним освітлювальним приладом.

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН З НАПІВПРОЗОРИМИ НАТЯЖНИМИ ПОЛОТНАМИ

ПВХ-плівка із напівпрозорою основою дозволяє створювати справжні шедеври! Дизайнерські фантазії не мають меж.

Якщо ви звернетеся до компанії «Глорі», наші фахівці допоможуть вам зробити унікальний інтер’єр. Багато наших клієнтів вже оцінили прозорі натяжні стелі, здатні повністю змінити уявлення про дизайнерські можливості. Перед вами відкривається новий обрій, тому не проґавте цей шанс!

У ЧОМУ Ж ПОЛЯГАЄ УНІКАЛЬНІСТЬ ОБРОБКИ СТЕЛІ НАПІВПРОЗОРОЮ ПЛІВКОЮ?

Натяжна стеля прозора

Полотно вже саме собою має незвичайний зовнішній вигляд. А інновації у стельовій індустрії дозволяють створювати оригінальні та функціональні конструкції. Унікальний дизайн можливий і з іншими видами полотен, наприклад, з глянцевою та матовою фактурою. Але найвиразніше виходить там, де встановлені напівпрозорі стелі.

Такі конструкції унікальні тим, що вони допомагають впоратися з кількома завданнями:

Дизайнерська ідея. Прозора стеля може гармонійно вписатися в приміщення будь-якої стильової спрямованості та призначення. Інтер’єр буде цікавим та незвичайним.

Освітлення. Під світлопрозорою плівкою ховаються джерела свічення, тому світло в кімнаті м’яке і розсіюється. Створюється зручна атмосфера.

Природність. Без видимих освітлювальних приладів освітлення виходить природнішим і приємнішим.

Варто відзначити, якщо використовується прозора натяжна стеля з підсвічуванням, то необов’язково застосовувати складні багаторівневі конструкції. Навіть однорівневе стельове покриття виглядатиме шикарно завдяки грі світла. При цьому не важливо, який відтінок плівки буде обраний, основний наголос робиться на грамотне розташування світлопотоку.

ТЕХНІЧНІ МОМЕНТИ НАПІВПРОЗОРОГО ПОЛОТНА

Основна особливість плівки – міцність та еластичність. Світлопрозоре полотно виглядає тонким, але насправді воно досить міцне, і має всі переважні характеристики звичайного плівкового покриття ПВХ:

здатне утримувати велику кількість води;
плівці не страшні температурні перепади у межах норми;
не потребує додаткових робіт з базового покриття;
термін експлуатації – понад 12 років.

ОСОБЛИВОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОЗОРИХ СТЕЛЬ

Напівпрозорі натяжні стелі

При монтажі звичайної натяжної конструкції необхідний простір для профілів не менше 5 см. З багаторівневими – 15 см.

Особливість встановлення напівпрозорої стелі полягає в тому, що відстань від основи стелі до полотна має бути 30-40 см. Це необхідно для встановлення освітлювальних приладів та створення розсіюючого світлопотоку. Цей момент слід враховувати при виборі такого варіанту обробки.

Монтаж напівпрозорої конструкції не забирає багато часу. Все робиться протягом дня. Якщо хочете встановити прозору натяжну стелю з підсвічуванням, звертайтеся до Glory! Застосування LED світильників та LED стрічок дає можливість не лише унікального оформлення стельової площі. Вони дозволяють візуально збільшити простір і створювати неймовірні світлові композиції.

ДЛЯ ЯКИХ ПРИМІЩЕНЬ ПІДІЙДЕ НАПІВПРОЗОРА СТЕЛЯ

Виразний інтер’єр із застосуванням напівпрозорого полотна підійде для закладів розважального характеру, а також для салонів, торгових залів, готелів, кафе та ресторанів. Також напівпрозора стеля з підсвічуванням стане ексклюзивною родзинкою і у приватному будинку чи квартирі, де дозволяє висота приміщення.

ФОТО НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ НАПІВПРОЗОРИХ

Найпопулярніші композиції можна переглянути в нашій галереї. Фотографії самі за себе розкажуть краще за всякі слова.

А замовити у Кам’янському, Дніпрі та інших містах Дніпропетровської області прозорі натяжні стелі Ви можете у компанії «Глорі».

ФОТО НАПІВПРОЗОРИХ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

Напівпрозора натяжна стеля Напівпрозора натяжна стеля з підсвічуванням Напівпрозора натяжна стеля ціна Напівпрозора стеля Напівпрозора стеля з підсвічуванням Прозорі натяжні стелі Прозора натяжна стеля Прозора натяжна стеля з підсвічуванням Прозора стеля з підсвічуванням Фото прозорої стелі з підсвічуванням Напівпрозорі натяжні стелі фото

ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ ТА ЯКІСТЬ

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY