Натяжні стелі світлові лінії

НАТЯЖНА СТЕЛЯ ЗІ СВІТЛОВИМИ ЛІНІЯМИ

Натяжна стеля зі світловими лініями

Сучасні технології дозволяють використовувати новітні методи оформлення приміщень.

Натяжна стеля зі світловими лініями – унікальна новинка, за допомогою якої можна облагородити своє житло. Трендова технологія зацікавить людей, які мріють про функціональний та оригінальний інтер’єр.

Розвиток стельової промисловості зробило крок далеко вперед. Зараз не потрібно щорічно освіжати ремонт, займаючись побілкою стельового покриття.

Натяжна стеля служитиме довгі роки, а смуги, що світяться – це не тільки унікальне, але й функціональне оформлення, що розмежовує простір. Світлові лінії можуть служити як декор так і як основне освітлення.

ЧОМУ В СУЧАСНИХ ІНТЕР’ЄРАХ ВСТАНОВЛЮЮТЬ СВІТЛОВІ ЛІНІЇ?

Тому що ця технологія має багато функціональних переваг:

Світлові лінії повністю змінюють дизайн інтер’єру, роблячи його більш досконалим та стильним. З їхньою допомогою підкреслюється кожна деталь, створюється цілісна картина. Можна використовувати різні комбінації.

Освітлення кімнати – рівномірне, не б’є в очі та досить яскраве. Висвітлюється весь простір. При цьому встановлювати люстру немає потреби.

Світлові лінії на стелі здатні скоригувати геометрію кімнати. Вузьке та маленьке простір візуально розширюється. Приміщення набуває пропорційного вигляду.

Грамотне розташування смуг ділить площу на зони. Можна відокремити ігрову та навчальну в дитячій або робочу та їдальню на кухні.

Бездоганність та оригінальність також не на останньому місці. Лінії можуть бути різноманітної конфігурації. Вони висвітлюватимуть будь-який куточок кімнати.

Світлова лінія на стелі – універсальний спосіб висвітлити та декорувати будь-яке приміщення.

ДЕ ВСТАНОВЛЮЮТЬ СВІТЛОВІ ЛІНІЇ?

Натяжний потолок світлові лінії

Технологія підходить для приміщень будь-якої спрямованості.

Де б Ви її не встановили, вона скрізь виглядатиме стильно та креативно. Саме тому світлові лінії у натяжній стелі є найпопулярнішим оформленням:

в офісних кабінетах, театральних фойє, кінозалах, кафе, залах ресторанного типу, медичних центрах, лікарняних коридорах та інших закладах комерційного значення;

у житлових будинках та квартирах – передпокої, гостьовій та дитячій, у кімнаті гігієни, спальні, кухні, у квартирі-студії.

Грамотне розташування освітлювальних ліній надасть приміщенню завершеного вигляду. Смуги гармонійно впишуться у будь-яку обстановку.

Вітальня та світлові смуги – сучасне рішення. Солідність та затишок будуть забезпечені.

Допоможуть зонувати простір світлові лінії на кухні. Практично та комфортно.

Для зорового збільшення габаритів можна встановити світлові лінії на стелі у ванній кімнаті. Кожна ділянка буде освітлена, підкреслено акценти.

Непропорційні форми допоможуть вирівняти світлові лінії на стелі в коридорі.

Завдяки універсальності трендової технології, дизайнери здатні творити дива, вирішувати складні завдання, покращуючи дизайн та умови перебування у будь-якому приміщенні.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ ЗІ СВІТЛОВИМИ ЛІНІЯМИ?

Бажаєте жити з комфортом, не відстаючи від швидкого перебігу часу?

Замовте унікальний дизайн стельової конструкції у компанії «Глорі»!

Довірте усі турботи монтажу нашим фахівцям.

Ми йдемо в ногу з часом. З нами Ви завжди будете у тренді!

ФОТО НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ ЗІ СВІТЛОВИМИ ЛІНІЯМИ

Натяжна стеля світлові лінії Світлові лінії у коридорі Світлові лінії в інтер'єрі Світлові лінії на натяжній стелі фото Натяжна стеля зі світловими смугами Світлові лінії на стелі у ванній Натяжні стелі зі світловими лініями фото Натяжні стелі зі світловими лініями ціна Стелі зі світловими лініями Стеля зі світловими лініями Світлова лінія у натяжній стелі Світлова лінія натяжна стеля Натяжна стеля з світловими лініями Світлові лінії у натяжній стелі Світлові лінії у натяжній стелі ціна Світлова лінія на стелі Натяжна стеля зі світловими лініями ціна Світлові лінії на кухні Світлові лінії на стелі у коридорі Світлові лінії натяжні стелі Світлові лінії натяжна стеля Світлові лінії на стелі фото

ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ ТА ЯКІСТЬ

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY