Натяжні стелі для коридору

НАТЯЖНІ СТЕЛІ В КОРИДОРІ

Коридор натяжна стеля

Це приміщення має особливе призначення, тому важливо, як воно буде оформлене.

Красива стеля в коридорі – це не просто естетика, а й додаткові функції. Натяжна конструкція приховає всі похибки базової поверхні, розділить простір на зони, візуально змінить габарити приміщення.

ЯКУ НАТЯЖНУ СТЕЛЮ ОБРАТИ ДЛЯ КОРИДОРА?

Стельовий дизайн – це унікальний проект для кожної окремої площі. Враховуючи сучасні можливості, можна обрати потрібну модель з урахуванням особливостей приміщення. Стеля в коридор допоможе вирішити цілу низку завдань.

Коридор натяжний потолок

Глянцевий варіант натяжного покриття візуально зробить простір ширшим. Вузький й довгий коридор набуде інших форм. Темне приміщення стане світлішим, буде виділено важливі моменти.

Також варто віддати перевагу непомітним пастельним тональностям без складних і хитромудрих візерунків. Світлі відтінки відмінно впишуться в це приміщення.

ОСВІТЛЕННЯ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ У КОРИДОРІ

Через відсутність природного світла необхідно грамотно підібрати освітлювальні прилади.

Натяжна стеля в коридорі з підсвічуванням легко вирішить поставлені завдання. Існують різні варіанти:

Натяжна стеля у довгий коридор дозволить встановити застельове підсвічування. Завдяки цьому нестандартне приміщення здаватиметься більш просторим. Додаткове підсвічування стіни подвоїть цей ефект.

Маленький коридор можна візуально розширити, розмістивши на стелі невеликі точкові світильники.

При низьких стелях рекомендуються накладні світильники. Особливість їх встановлення дозволить збільшити висоту приміщення.

Вбудовані магнітні треки в стелю ідеально впишуться в коридор. З їх допомогою приміщення виглядатиме дуже ефектно.

Світлові лінії в коридорі – ще одне надзвичайне рішення. Цей яскравий акцент із переходом від стелі на стіну виглядає просто незрівнянно! Дизайнерські фантазії безмежні. Поперечне розташування візуально розсуне стіни.

ДИЗАЙН НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ В КОРИДОРІ

Фото натяжних стель у коридорі

Естетичні якості та функціонал досягаються можливістю встановлення різноманітних моделей з додаванням спеціальних елементів.

Натяжна стеля в коридорі з підсвічуванням. Освітлення подарує комфорт та приємну атмосферу, якщо грамотно підібрати кольорову гаму та фактуру плівки.

Класичне оформлення – однорівнева конструкція.

Унікальний дизайн для непропорційного коридору – багаторівневі стелі.

Варіантів дизайну безліч!

ФОТО НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ В КОРИДОРІ

Обрати потрібну модель непросто. У цьому зможе допомогти галерея готових робіт. Фото натяжних стель в коридорі, які ви побачите, – це дизайнерські проекти наших майстрів. Ви можете замовити один із цих варіантів або запропонувати свою ідею.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВСТАНОВЛЕННЯ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ В КОРИДОР

Glory – надійна компанія, з якою ви можете бути впевнені в успішності проекту. У нас досвідчені фахівці та якісні матеріали у великому асортименті.

Ми допоможемо вам втілити у життя ваші мрії!


ФОТО НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ В КОРИДОРІ

Натяжні потолки в коридорі з підсвічуванням Дворівнева натяжна стеля в коридорі Коридор натяжна стеля фото Коридор натяжний потолок фото Коридор натяжні стелі Коридор натяжні потолки Матова натяжна стеля в коридорі Натяжна стеля в коридорі Натяжні потолки в коридорі Чорна натяжна стеля в коридорі Натяжна стеля в коридорі з підсвічуванням Фото натяжних стель у коридорі Натяжні стелі коридор фото Натяжні потолки в коридорі Глянцева натяжна стеля в коридорі Натяжна стеля коридор Натяжний потолок коридор Натяжні стелі в коридорі Натяжна стеля у довгий коридор Натяжні потолки в коридорі Чорний глянцевий потолок в коридорі Натяжні стелі коридор фото Натяжна стеля у маленькому коридорі Чорні натяжні стелі в коридорі Стелі в коридорі натяжні Натяжний потолок у довгий коридор Варіанти натяжних стель в коридорі Стеля в коридорі варіанти Стелі коридору фото Натяжний потолок у маленькому коридорі Натяжні стелі у коридорі фото Натяжна стеля в коридорі хрущовки

ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ ТА ЯКІСТЬ

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY