Натяжні стелі з підсвічуванням

НАТЯЖНА СТЕЛЯ З ПІДСВІЧУВАННЯМ

Варіанти натяжних стель з підсвічуванням

Варіанти натяжних стель вражають своєю незвичністю, різноманіттям та функціоналом.

Використовуючи різні фактури, форми, кольорову гаму полотен, різноманітне освітлення, можна перетворити своє житло до невпізнання, десятиліттям насолоджуючись затишком. Сьогодні неможливо уявити сучасні квартири без будь-якої родзинки. І нею може стати натяжна стеля з підсвічуванням.

ПЕРЕВАГИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ ІЗ ПІДСВІЧУВАННЯМ

Яскраве оформлення. Натяжна стеля та елементи, які в ній світяться виглядають нестандартно та акцентують на собі увагу.

Економічність. За допомогою вбудованих стрічок та LED ламп можна заощадити електроенергію.

Приємне освітлення. Підсвічування зі стелі створює м’яке світло, що не б’є в очі. У приміщенні комфортно та затишно.

Широка сфера діяльності при оформленні. Підсвічування в натяжній стелі дозволяє зонувати простір, звертати увагу на певні моменти, служити елементом декору, виконувати свою пряму роль або бути як додаткове освітлення.

ВАРІАНТИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ З ПІДСВІЧУВАННЯМ

Натяжна стеля з підсвічуванням у спальні

Підсвічування в натяжній стелі може застосовуватись у різних приміщеннях, як у власному будинку чи квартирі, так і у громадських залах, музеях, навіть в аеропортах.

Стеля з підсвіткою має ті ж властивості, що і звизайна натяжна конструкція.

Існує безліч варіантів:

Натяжні стелі з підсвічуванням по периметру – найпопулярніше оформлення. Така технологія передбачає установку світлодіодної стрічки по всьому периметру стельової поверхні. Світло, що розсіюється, надає приміщенню об’ємності та легкості, створює особливу атмосферу. З огляду на загальну обстановку можно обирати любу кольорову гаму плівки або світіння.

Стеля з контурним підсвічуванням також користується великою популярністю. Для створення такого оформлення використовується спеціальний профіль, який дозволяє застосовувати потужну LED-стрічку з вертикально спрямованим потоком світла. Такий тип освітлення допомагає зробити виразними межі стелі, розставити акценти та візуально розширити простір. Підійде для оформлення різних приміщень, надаючи їм ефектності і оригінальності. Для кімнат маленької площі можна застосовувати як основне освітлення.

Застельове підсвічування стельової поверхні. Така технологія також досить ефектна. Стрічка може монтуватися за напівпрозорою натяжною плівкою, осяюючи всю кімнату або її частину світловим потоком, який начебто ллється зсередини. Попри це, всі комунікативні лінії добре маскуються. При цьому стеля чарівним чином перетворюється при включенні світла, а при вимиканні виглядає зазвичай. Світлодіоди можуть бути різних кольорів, залежно від інтер’єру.

Межрівневе підсвічування. Будь-яка конструкція відразу стає виразною, якщо до неї додати світлові елементи. Підсвічування переходів між рівнями чи нішевого простору надає об’ємності всієї конструкції, прикрашаючи її та простір навколо.

Дворівневі натяжні стелі з підсвічуванням, або в поєднанні з гіпсокартонними коробами також можна прикрашати світловими елементами. Світлодіодна стрічка кріпиться до профілю, а потім зверху – полотно. Можна маневрувати з фактурою та палітрою кольорів плівки. Такий спосіб дає м’яке світіння між рівневими межами, надаючи кімнаті особливого шарму.

Для класичного варіанта освітлення можна вибрати вбудовані точкові або трекові світильники, сучасні люстри нового покоління.

ЯКІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ ОБРАТИ: З КОНТУРНИМ ОСВІТЛЕННЯМ, З ПІДСВІЧУВАННЯМ ПО ПЕРИМЕТРУ АБО З ПОВНИМ ЗАСВІТОМ?

Як би ви не сумнівалися у виборі, він завжди залишається за вами!

Наше завдання – інформувати вас про всі переваги кожного з варіантів.

Ви можете побачити фото виконаних нами проектів у нашій галереї та обрати відповідний для себе. Орієнтуючись на стиль оформлення, ви можете замовити натяжні стелі з підсвічуванням, які органічно впишуться у ваш інтер’єр.

Для строгого дизайну чудово підійде класична матова стеля білого кольору з прихованим підсвічуванням, яке «освіжить» обстановку, створюючи приємну атмосферу.

Для дитячої кімнати, оформленої в строкатих фарбах, найкращий вибір – повний засвіт. Варіацій освітлення безліч. Ми можемо запропонувати вам дизайнерський проект з урахуванням ваших побажань.

ДЕ ЗАМОВИТИ НАТЯЖНУ СТЕЛЮ З ПІДСВІЧУВАННЯМ?

Бажаєте незвичайне підсвічування на натяжній стелі?

Звертайтеся до «Глорі»! У нас є багато варіантів, які ми можемо запропонувати вам.

Наші фахівці встановлюють натяжні стелі з підсвічуванням різного рівня складності.

Результат перевершить ваші очікування.

ФОТО НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ З ПІДСВІЧУВАННЯМ

Натяжні стелі з підсвічуванням по периметру Дворівневі натяжні стелі з підсвічуванням Дворівневі натяжні стелі з підсвічуванням у зал Напівпрозора стеля з підсвічуванням Натяжна стеля зі світлодіодною стрічкою Натяжні стелі з підсвічуванням в фото Натяжні стелі зі світлодіодною стрічкою Натяжні стелі зі світлодіодним підсвічуванням Підсвічування натяжної стелі світлодіодною стрічкою Натяжні стелі з підсвічуванням у зал Натяжна стеля з контурним підсвічуванням Підсвічування у натяжних стелях Підсвічування у натяжній стелі фото Натяжні стелі з контурним підсвічуванням Дворівнева стеля натяжна з підсвічуванням Дворівнева стеля з підсвічуванням фото Прозора натяжна стеля з підсвічуванням Натяжні дворівневі стелі зі світлодіодним підсвічуванням Приховане підсвічування в натяжній стелі Натяжна стеля зі світлодіодною стрічкою Натяжна стеля з підсвічуванням на кухні Натяжна стеля дворівнева з підсвічуванням Натяжна стеля небо з підсвічуванням Глянцева натяжна стеля з підсвічуванням Натяжні стелі в коридорі з підсвічуванням

ГАРАНТУЄМО БЕЗПЕКУ ТА ЯКІСТЬ

Працюємо за договором,
в якому прописуємо обов'язки та гарантії

Супроводжуємо реалізацію Вашого стельового проекту
на всіх етапах

Несемо відповідальність
за дотримання термінів виконуваних робіт

Даємо гарантію на виконані роботи
3 роки

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ПРОЕКТУ

order-wrp-desctop order-wrp-mobile

  Прорахунок в 1 клік


  Заповніть правильно поле!

  МИ ЗАВЖДИ ПОРУЧ

  НАШІ ФІЛІЇ ПО МІСТАМ:

  • Дніпро
  • Карнаухівка
  • Верхівцеве
  • Верхньодніпровськ
  • Петриківка
  • Чумаки
  • та в інших містах Дніпр. обл.
  НАТЯЖНІ СТЕЛІ GLORY